BC-ATS-081308
部品番号:
BC-ATS-081308
製造元:
説明:
BOX ABS CLEAR 5.118"L X 3.150"W
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 特徴
    Sealing Gasket, Wall Mount
  • Light Gray, Clear Cover
  • サイズ/寸法
    5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm)
  • 材料
    Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
  • 身長
    3.346" (85.00mm)
  • Lift-Off Screw Cover
  • 評価
    IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
  • コンテナの種類
    Box
  • UL94 HB
  • 16.1in² (104cm²)