ASINPSM240-12
部品番号:
ASINPSM240-12
製造元:
説明:
Is an industrial DIN rail power
ほうそう:
ROHS状態:
None
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 電力 (ワット)
    192W
  • 特徴
    Adjustable Output, IP20, Universal Input
  • サイズ/寸法
    4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm)
  • 動作温度
    -40°C ~ 70°C
  • アプリケーション
    Industrial, ITE (Commercial)
  • 入力方式
    AC or DC
  • CE, cULus
  • 効率
    86%
  • 16A
  • 電圧 - 出力 1
    12V
  • 電圧 - 絶縁
    4.2 kV
  • 60950-1; UL 508
  • AC電圧 - 入力
    90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC
  • DC 電圧 - 入力 (最小)
    270V
  • DC 電圧 - 入力 (最大)
    345V