500DL-300
部品番号:
500DL-300
製品分類:
製造元:
説明:
SWITCH SELECTOR 300A 48V
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 特徴
    Long Lever
  • 定格電流 (アンペア)
    300A (DC)
  • 取付タイプ
    Panel Mount
  • 回路
    SPST
  • タイプ
    Battery Disconnect
  • Off-On
  • 動作温度
    -40°C ~ 85°C
  • Stud
  • Non-Illuminated
  • 侵入保護
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Circular - 23.80mm Dia
  • 48 V