MMFR2568B820KV9
Part number:
MMFR2568B820KV9
describe:
820K OHM 0.1% 0.25W 5PPM/
  • Power (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
  • Operating Temperature
    -50°C ~ 125°C
  • Resistance
    820 kOhms