LMK6DA05184ADLET
Part number:
LMK6DA05184ADLET
manufacturer:
describe:
SILICONE OSC XO 51.8400MHZ LVDS
package:
Bulk
ROHS status:
None
currency:
PDF:
price
250
specifications
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Type
    XO (Standard)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Voltage - Supply
    2.5V ~ 3.3V
  • Current - Supply (Max)
    71mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    13mA
  • Height - Seated (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Frequency
    51.84 MHz