TGF15-07870787-059
رقم الجزء:
TGF15-07870787-059
صانع:
وصف:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK
التعبئة:
Bulk
الأسعار
1
مواصفة
  • لون
    Pink
  • مادة
    Aluminum Oxide filled Silicone
  • شكل
    Square
  • سماكة
    0.0591" (1.500mm)
  • يكتب
    Gap Filler Pad, Sheet
  • المقاومة الحرارية
    1.50°C/W
  • 199.90mm x 199.90mm
  • توصيل حراري
    1.5W/m-K