SPRU1031S28
رقم الجزء:
SPRU1031S28
وصف:
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • المقاومة (أوم)
    10k
  • الطاقة (واط)
    0.5W, 1/2W
  • تسامح
    ±10%
  • PC Pins
  • 0.875" (22.23mm)
  • Slotted
  • None
  • 0.125" (3.18mm)
  • الحجم - الجسم
    Round - 0.510" Dia (12.95mm)