RTGRS-025100
رقم الجزء:
RTGRS-025100
صانع:
وصف:
TAPE POLYIMIDE AEROGEL 1"X8.3YDS
التعبئة:
Box
بنفايات الدولة:
Yes
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • طول
    25' (7.6m) 8.3 yds
  • سماكة
    0.0105" (10.5 mils, 0.267mm)
  • High Temp Polyimide Aerogel
  • 1.00" (25.40mm)
  • الاستخدام
    Thermal Insulation
  • لاصق
    Silicone
  • دعم، الناقل
    Carrier - Polyimide Aerogel Film, Substrate - Graphite
  • 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
  • 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)