PWS3502A115N4SS
رقم الجزء:
PWS3502A115N4SS
وصف:
AIR/WATER HEAT EXCH. 6300W 115V
التعبئة:
Bulk
بنفايات الدولة:
Yes
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • الحجم / البعد
    15.76" L x 8.60" W x 57.09" H (400.3mm x 218.4mm x 1450.1mm)
  • الجهد - الإدخال
    115VAC