MBH10002-14P/CU/2
رقم الجزء:
MBH10002-14P/CU/2
صانع:
وصف:
CU HEAT SINK 10X10X14MM WITH PIN
التعبئة:
Tray
الأسعار
1
مواصفة
  • مادة
    Copper
  • طول
    0.394" (10.00mm)
  • شكل
    Square, Pin Fins
  • يكتب
    Top Mount
  • 0.394" (10.00mm)
  • تبريد الحزمة
    BGA
  • Clip, Thermal Tape, Adhesive (Not included)
  • 0.472" (12.00mm)