HDH30GJR
رقم الجزء:
HDH30GJR
تصنيف المنتجات:
صانع:
وصف:
30" INDUSTRIAL ASSEMBLED MAXIMUM
التعبئة:
بنفايات الدولة:
None
الأسعار
1
مواصفة
  • الجهد االكهربى
    120V
  • قطر الدائرة
    30"
  • يكتب
    Circulation Fan
  • ارتفاع
    15"