EVSF1200-65
رقم الجزء:
EVSF1200-65
صانع:
وصف:
Thermal Pad (EverTherm)
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • لون
    Gray
  • سماكة
    0.0394" (1.000mm)
  • يكتب
    Gap Filler Pad, Sheet
  • المقاومة الحرارية
    0.1°C/W
  • الاستخدام
    Multi
  • 200.00mm x 300.00mm
  • توصيل حراري
    12W/m-K