ELP12-LED-K
رقم الجزء:
ELP12-LED-K
تصنيف المنتجات:
صانع:
وصف:
LED MOD LNR LGT STRIP 10W & 12W
التعبئة:
Box
الأسعار
1
مواصفة
  • الحجم / البعد
    220.00mm L x 23.10mm W
  • يكتب
    LED Module
  • إعدادات
    Linear Light Strip
  • 24V
  • Flat
  • الحالي - ماكس
    600mA