EDR96-24DC
رقم الجزء:
EDR96-24DC
وصف:
96W 24DC triac/phase cut & 0-10V
التعبئة:
بنفايات الدولة:
None
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • الحجم / البعد
    3.54" L x 2.10" W x 4.02" H (89.9mm x 53.3mm x 102.1mm)
  • الجهد - الإخراج
    24V
  • نوع التركيب
    DIN Rail
  • يكتب
    Constant Voltage
  • 277VAC
  • cULus
  • كفاءة
    85%
  • AC DC Converter
  • 4A
  • يعتم
    Analog, PWM, TRIAC
  • 100VAC
  • 96 W