C2T1931F10BK1
رقم الجزء:
C2T1931F10BK1
وصف:
PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK
التعبئة:
Bulk
بنفايات الدولة:
Yes
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • الحجم / البعد
    23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm)
  • الجهد - الإدخال
    115VAC