BC-CGS-081107
رقم الجزء:
BC-CGS-081107
صانع:
وصف:
BOX PC GRAY 4.331"L X 3.150"W
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • سمات
    Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
  • لون
    Light Gray
  • الحجم / البعد
    4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)
  • مادة
    Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
  • ارتفاع
    2.756" (70.00mm)
  • Lift-Off Screw Cover
  • التقييمات
    IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
  • نوع الحاوية
    Box
  • UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
  • 13.6in² (88cm²)