BC-ATS-081308
رقم الجزء:
BC-ATS-081308
صانع:
وصف:
BOX ABS CLEAR 5.118"L X 3.150"W
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • سمات
    Sealing Gasket, Wall Mount
  • لون
    Light Gray, Clear Cover
  • الحجم / البعد
    5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm)
  • مادة
    Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
  • ارتفاع
    3.346" (85.00mm)
  • Lift-Off Screw Cover
  • التقييمات
    IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
  • نوع الحاوية
    Box
  • UL94 HB
  • 16.1in² (104cm²)