AM043NBG01
رقم الجزء:
AM043NBG01
تصنيف المنتجات:
وصف:
LCD TFT 4.3"
التعبئة:
Bulk
بنفايات الدولة:
Yes
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • نوع العرض
    TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
  • الإضاءة الخلفية
    LED
  • 95.04mm W x 53.86mm H
  • نقطة بكسل
    480 x 272
  • 4.3" (109.22mm)