3DC11LP-0477J
رقم الجزء:
3DC11LP-0477J
صانع:
وصف:
Isotropic SMD 3DCoil for Transpo
التعبئة:
بنفايات الدولة:
None
نقود:
PDF:
الأسعار
1
مواصفة
  • الحزمة / القضية
    Nonstandard
  • الحجم / البعد
    0.512" L x 0.457" W (13.00mm x 11.60mm)
  • نوع التركيب
    Surface Mount
  • ارتفاع
    0.126" (3.20mm)
  • س @ التكرار
    15 @ 125kHz
  • الحث
    4.77 mH